Menu
Sepetim
5000 Çeşit Ürün En Uygun Fiyat !

Teslimat Bilgisi

 Aynı Gün Kargo

cafemalzeme.com olarak siparişlerinizi mümkün olan en kısa sürede elinize ulaştırmayı hedefliyoruz. İş günleri içerisinde saat 16:00'ya kadar onaylanan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 3 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine en geç 7 gün içerisinde ulaştırılacaktır.


 Kargo Ücreti

2500 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 2500 TL'nin altında kalan siparişlerinizde kargo ücreti standart olarak uygulanacaktır. 


 Teslimat

Siparişinizin en hızlı şekilde size ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de açıklama bölümüne yazabilirsiniz. (Örnek: Fırının yanından girince ilk sokak gibi.)

Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir sorun olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz.

Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle iletişime geçiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargonuzu şubeden teslim almanız gerekmektedir.


 Taşıyıcı Firma

Kargolarınız Sürat Kargo,MNG Kargo,Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.